فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

آخرین نظرات
 • ۲۲ آذر ۹۷، ۱۷:۱۳ - امیر محمد قلی زاده ریمله
  Jjxtx
نویسندگان

۱۵ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

۲۹
فروردين

مدیران دوره های  ابتدایی و راهنمایی  بخوانند

📚  مدیران محترم مدارس ابتدایی می توانند جهت اطلاع از قیمت بسته های آموزشی از طریق زیر اقدام نمایند:
🔹 ورود به پنل مدرسه--->فروش وتوزیع مواد آموزشی--->لیست بسته های آموزشی
پس از انتخاب پایه تحصیلی مورد نظر قیمت بسته آموزشی به همراه جزئیات بسته قابل نمایش می باشد چنانچه پایه انتخاب نشود لیست تمامی بسته ها نمایش داده می شود.

http://zibasazeaisan.blogfa.com/


 • مجید ملکی فرزانه
۲۷
فروردين


برای دانلود راهنمای مدیر سایت همگام مدرسه اینجا کلیلک نمایید

برای دانلود راهنمای هدایت تحصیلی دانش آموزان در همگام مدرسه اینجا کلیلک نمایید

 • مجید ملکی فرزانه
۲۴
فروردين

دانلود نگارش10.5
راهنمای دریافت نگارش:

ابتدا فایل را دانلود کرده , سپس وارد برنامه Helper  راهنمایی  شده و در بخش بروز رسانی سیستم گزینه سوم را انتخاب و مسیر ذخیره سازی فایل نگارش را برای سیستم معرفی نمایید. 


 یاروی فایل حاصل کلیک راست نموده و با انتخاب گزینه Extract Files فایل را از حالت فشرده خارج کنید و در پوشه ایجاد شده برای برنامه مدارس ( در Program Files   گزینه Pajoohesh و پوشه راهنمایی) کپی نمایید


نکته :بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

جهت  دریافت  فیلم های  آموزشی نصب نگارش  به گروه تلگرامی ما بپیوندید . • مجید ملکی فرزانه
۲۳
فروردين

 سایت  ثبت نام

بر روی عکس کلیک کنید ثبت نام در آزمون


دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان نمونه دولتی دوره ی اول متوسطه

دانلود

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان نمونه دولتی دوره ی دوم متوسطه

دانلود

 • مجید ملکی فرزانه
۲۳
فروردين

نگارش ۱۰٫۲ برنامه دانا پیش دانشگاهی (۹۶/۰۱/۲۱)   با تغییرات زیر  آماده  دریافت می باشد:

 • رفع مواد مطرح شده

نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

دانلود نگارش جدید برنامه دانا پیش دانشگاهی لینک

 • مجید ملکی فرزانه
۲۳
فروردين

نگارش ۱۸٫۵ دانا متوسطه (۹۶/۰۱/۲۱) با تغییرات زیر  قابل دریافت می باشد.

 • رفع مواد مطرح شده

نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

دانلود نگارش جدید برنامه دانا متوسطه لینک ۱

 • مجید ملکی فرزانه
۲۳
فروردين

برنامه امتحانات نهایی

 سال سوم  متوسطه سالی واحدی روزانه

(رشته های نظری ،فنی و حرفه ای)

پیش دانشگاهی سالی واحدی روزانه و

 نیم سالی واحدی بزرگسالان راه دور داوطلبان آزاد 

درخرداد ماه سال تحصیلی۱۳۹۶

دانلود فایل
 • مجید ملکی فرزانه
۲۳
فروردين

گمنامی عشقه, [۱۲.۰۴.۱۷ ۰۸:۲۲]
#تغییر_رشته #متوسطه2

✅از سوی معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:

📌شیوه‌نامه «تغییر شاخه و رشته تحصیلی» دانش ‌آموزان پایه دهم ابلاغ شد.

♦️براساس این شیوه‌نامه، دانش‌آموزان پایه دهم که بر اساس راهنمایی‌های مشاور در پایان پایه دهم متقاضی تغییر شاخه یا رشته باشند ، با نظر کتبی مشاور و تأیید اداره آموزش و پرورش منطقه می‌توانند در پایه یازدهم طبق شرایط زیر به شاخه یا رشته دلخواه هدایت شوند.

🔻الف) تکمیل نمون برگ (الف) تقاضای تغییر شاخه/ رشته

♦️این نمون برگ باید تا دو هفته قبل از شروع امتحانات خرداد یا شهریورماه ، توسط دانش‌آموز تکمیل و به تأیید (امضاء و اثر انگشت) ولی وی برسد و جهت اقدام لازم به مدیر واحد آموزشی تحویل شود .

🔶ب) معرفی دانش‌آموزان متقاضی شرکت در امتحان تغییر شاخه/ رشته:

🔶پس از تأیید اداره آموزش و پرورش منطقه/ناحیه/ شهرستان ، به منظور شرکت دانش‌ آموز در امتحان تغییر شاخه/ رشته باید محل برگزاری امتحان وی متناسب با رشته‌ای که تقاضا کرده است ، مشخص شود.

🔻ج) شرکت دانش‌آموزان در امتحان تغییر شاخه/ رشته

🔶تغییر شاخه/رشته دانش آموزان در هر یک از شاخه یا رشته های فنی و حرفه ای ،‌ نظری و کاردانش مستلزم شرکت آنان در امتحان تغییر شاخه/ رشته دروس اختصاصی پایه دهم و کسب نمره قبولی در دروس مربوط می باشد.

🔻د) تطبیق دروس رشته قبلی با رشته جدید

♦️پس از کسب شرایط لازم برای تغییر شاخه/رشته دروس مربوط از دانش آموز پذیرفته می شود و باقیمانده دروس پایه دهم رشته جدید را ، دانش آموز باید در دوره تابستانی پایه یازدهم و یا دوره تابستانی پایه دوازدهم و یا به صورت غیرحضوری در دی ماه پایه دوازدهم انتخاب کرده و بگذراند.

🔻و) چگونگی ثبت نمرات امتحان تغییر شاخه/ رشته:

🔶با توجه به اینکه امتحان تغییرشاخه/ رشته همزمان با امتحانات خرداد یا شهریور ماه پایه دهم انجام می‌شود ، لذا پس از انجام امتحان ، سیاهه نمرات به تفکیک دروس ، تنظیم و نمرات دروس تغییرشاخه/ رشته در کارنامه دانش‌آموز ثبت می‌شود. (در خرداد در ستون نمره سالانه و در شهریور در ستون نمره شهریور) و در صورت کسب نمره قبولی در همه دروس مربوط، با تغییرشاخه/ رشته وی موافقت می‌شود و دانش‌آموز در مهر سال بعد در پایه یازدهم رشته جدید با رعایت سایر مقررات ثبت‌نام می کند.

♦️امتحان تغییر شاخه/ رشته در خرداد یا شهریور پایه دهم به عمل می‌آید و دانش‌ آموز می‌تواند برخی از دروس را در خرداد و برخی را در شهریور و یا کل دروس را در خرداد یا شهریور امتحان دهد و چنانچه در خرداد در امتحان تغییر شاخه/ رشته درسی شرکت کند و موفق به کسب نمره قبولی نشود ، می‌تواند آن درس را مجدداً در شهریور امتحان دهد.
لینک خبر:  http://yon.ir/EoYQW
https://t.me/joinchat/AAAAAEGbnJtxWd_UAutkdA

لینک گروه فن آوران اجرایی مدارس استان همدان

 • مجید ملکی فرزانه
۲۱
فروردين

 

(ویژه مدیر و معاونین مدارس)

الف- تهیه پوشه( مقطع ابتدایی رنگ قرمز، دوره اول متوسطه رنگ سبز، دوره دوم متوسطه رنگ آبی

ب-فرم روکش پرونده با چسب مایع برجلد پرونده الصاق شود .

ج-پوشه از قسمت بالا پانچ و مدارک با گیره به هم وصل گردد.

د- چینش  مدارک داخل پرونده به ترتیب:  1- ابلاغ سالتحصیلی 96-95 و فرم های ارزشیابی سه سال اخیر ، 2-فرم شماره ی یک 3- آخرین حکم کارگزینی 4- فرم تکمیل شده نمون برگ الف  ،  5- مدرک مثبت :ردیف 1 مدرک تحصیلی ، ردیف 2 فعالیت های علمی پژوهشی، در پژوهی و اقدام پژوهی ، ردیف 3 پرینت گواهینامه ضمن خدمت ،ردیف 4 مدارک کسب رتبه در مسابقات قرآنی ، فرهنگی هنری و ورزشی، ردیف 5 کسب رتبه در جشنواره های مختلف ، ردیف 6 مدارک ایثارگری، ردیف 7 تقدیر نامه ها،.

 تذکرات مهم : 1-در پرونده معلم نمونه مدارک مثبت که بعد از فرم الف قرار می گیرند به ترتیب مشمول صفحه بندی می باشند . ( عناوین بند های حاشیه دار که جهت استفاده در پرونده  ارسال شده مشمول صفحه بندی نیست)

2-مدیران محترم مدارس باید پرونده های  مدیر/ معاون و معلمان نمونه/  آموزشگاه مربوط را تا تاریخ 24 /1/96    به واحد ضمن خدمت ساختمان شماره 2 اتاق شماره 7 تحویل نمایند .      

ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه 2 همدان
 • مجید ملکی فرزانه
۲۱
فروردين

مدیران محترم سایت همگام مدارس می‌توانند پس از تعریف معلمان در سامانه و بروزرسانی اطلاعات دانش‌آموزان از سناد، ورود میانگین حوزه‌های استعدادی از روی دفترچه‌های شهاب توسط معلمان یا معاونین اجرایی در سامانه‌ی همگام را بررسی و کنترل نمایند.

 دانلود راهنمای تصویری طرح شهاب

 • مجید ملکی فرزانه