فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

آخرین نظرات
 • ۲۲ آذر ۹۷، ۱۷:۱۳ - امیر محمد قلی زاده ریمله
  Jjxtx
نویسندگان

۱۶ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

۳۰
آذر


برای دریافت آخرین جداول درس و رشته در بخش سازماندهی آموزشگاه گزینه دریافت اطلاعات مربوط به جداول درس رشته از سناد اضافه شده است 

 برای دریافت اطلاعات فردی و انتخاب واحد و کلاس بندی گزینه دریافت اطلاعات مشخصات دانش آموزان و ثبت نام از سامانه سناد  اضافه شده است که با ورود رمز مدرسه که مربوط به سناد میباشد اطلاعات دریافتی  نمایش داده می شود.

 

برای دریافت نگارش روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید.

در صورت قطع بودن یک سرور از سرور دیگر استفاده کنید.

راهنمای دریافت نگارش:

ابتدا فایل را دانلود کرده روی فایل حاصل کلیک راست نموده و با انتخاب گزینه Extract Here فایل را از حالت فشرده خارج کنید. سپس وارد برنامه DanaHelper شده و در بخش بروز رسانی سیستم گزینه سوم را انتخاب و مسیر ذخیره سازی فایل نگارش را برای سیستم معرفی نمایید.

بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نمایید.

 یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره بگیرید.

 

تصاویر زیباسازی نایت اسکین نگارش16.8 داناتصاویر زیباسازی نایت اسکین

 

لینک1:سرور عکس سرورشکلک های محدثه

 

لینک2: شکلک های محدثه  سرور picofile

 

لینک3: سرور آپلود وبشکلک های محدثه

 

 

تصاویر زیباسازی نایت اسکین آخرین تغییرات موجود در نگارش 16.8تصاویر زیباسازی نایت اسکین

 

(95/09/29)

 • رفع اشکال ارسال اطلاعات به سیستم امتحان نهایی • مجید ملکی فرزانه
۲۹
آذر

با سلام

بر روی نوشته ذیل جهت دریافت فیلم آموزشی کلیک کنید

خروجی دفتر آمار فعال شد

راهنمای دریافت فایل :

ابتدا فایل را دانلود کرده روی فایل حاصل کلیک راست نموده و با انتخاب گزینه Extract Here فایل را از حالت فشرده خارج کنید. سپس با برنامه های پلیر  موجود ( مدیا پلیر - کیم پلیر - جت ایدیو یا ...)   آن را اجرا کنید .
 • مجید ملکی فرزانه
۲۹
آذر

دانا نگارش ۱۶.7 دانا متوسطه دوم  با تغییرات زیر  آماده  دریافت می باشد:

       رفع اشکال مدارس بزرگسال و متفرقه و ایثارگران در دریافت از سناد

نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

دانلود نگارش جدید برنامه دانا متوسطه

توجه از طریق هلپر برنامه هم می توانید نگارش را دریافت کنید
 • مجید ملکی فرزانه
۲۵
آذر

دانا نگارش ۱۶.4 دانا متوسطه دوم

نگارش ۱۶.4 دانا متوسطه(امکان دریافت دانش آموزان از سناد)  با تغییرات زیر  آماده  دریافت می باشد:


آخرین تغییرات موجود در نگارش 16.4 (95/09/24)

در بخش دریافت سوابق دانش آموز انتقال آمده برای اینکه سوابق بر مبنای کد ملی منتقل شود و در مدرسه مقصد تولید کد تکراری نکند در هنگام گرفتن سوابق کد ملی دانش آموزان پرسیده می شود..

آخرین تغییرات موجود در نگارش 16.3 (95/09/24)

·        با توجه به دستور مرکز آمار و فن آوری اطلاعات از این پس جداول دروس و مشخصات رشته های جدید و مشخصات فردی کلیه دانش آموزان و سازماندهی مدرسه و همچنین انتخاب واحد فقط پایه دهم نظری از سامانه سناد دریافت می شود و انتخاب واحد و کلاسبندی سایر مقاطع مانند فنی و حرفه ای و کارو دانش و ... مانند پایه سوم متوسطه همچنان در سیستم دانا قابل اجرا می باشد..

برای دریافت آخرین جداول درس و رشته در بخش سازماندهی آموزشگاه گزینه دریافت اطلاعات مربوط به جداول درس رشته از سناد اضافه شده است....


و برای دریافت اطلاعات فردی و انتخاب واحد و کلاسبندی گزینه دریافت اطلاعات مشخصات دانش آموزان و ثبت نام از سامانه سناد  اضافه شده است که با ورود رمز مدرسه که مربوط به سناد میباشد اطلاعات دریافتی  نمایش داده می شود..تب اول مربوط به خطاهای ارسالی می باشد..در صورتیکه عملیات مدرسه به صورت کامل انجام شده باشد نباید خطایی در این بخش مشاهده شود در غیر اینصورت ابتدا خطاهای نمایش داده شده را اصلاح نمایید و سپس کلید دریافت کدهای تایید شده را فشار داده تا اطلاعات به سیستم مدرسه اضافه شود.....نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.


دانلود نگارش جدید برنامه دانا  لینک ۱

دانلود نگارش جدید برنامه دانا  لینک • مجید ملکی فرزانه
۲۴
آذر

قابل توجه مدیران متوسطه

با توجه به اینکه ثبت نام المپیاد علمی از 95/09/25 از طریق سامانه همگام آغاز خواهد شد لذا ضروریست مدیران مدارس ضمن تعریف کاربر برای دانش آموزان از 95/09/23 به نحو مقتضی برای دانش آموزان اطلاع رسانی فرمایند
 • مجید ملکی فرزانه
۲۲
آذر

با سلام

خروجی دفتر آمار فعال شد
خروجی دفتر آمار فعال شد
خروجی دفتر آمار فعال شد
خروجی دفتر آمار فعال شد
 
 • مجید ملکی فرزانه
۲۲
آذر


.در کل مودم های وای فای جدید ایمن هستند، اما راه هایی برای نفوذ به آنها و شکستن رمزشان وجود دارد ، بنابراین افرادی هستند که می توانندبه اینترنت شما دسترسی پیدا کرده و به وای فای شما وصل شوند.
شاید شما فکر کنید چون ترافیکتان نامحدود است مشکلی ندارد، اما در حقیقت قضیه تنها استفاده از اینترنت نمی باشد. افرادی هستند که میتوانند با اتصال به اینترنت شما،ایمیل های شما را بخوانند، به فایل های شخصی شما دسترسی پیدا کنند واینجاست که Softperfect wifi guard وارد عمل میشود و اگر کسی بدون اجازه شما به وای فای شما متصل شده باشد شما را مطلع میسازد.
ویژگی های کلیدی:
ـ نمایش مقدار ping، کامپیوتر های متصل و دیگر اتصالات بی سیم
ـ نمایش کامپیوترهای که در فایروال قرار گرفته اند و قابلیت استفاده از اینترنت را ندارند.
ـ اسکن به صورت مداوم برای زمانی که دستگاهی ناشناس متصل شد به شما گزارش دهد
.


 • مجید ملکی فرزانه
۲۰
آذر

مدیران محترم ابتدایی به سناد مراجعه کرده و از قسمت مدیریت دانش آموزان >>سنجش دانش آموزان را کنترل کنید تا در جدول وضعیت هیچ دانش آموز پایه اول "سنجش ناقص است" نباشد

فوری

قابل توجه مدیران مدارس ابتدایی

در خصوص دانش آموزان بازمانده از سنجش ، لطفا هر چه سریع تر برای این دانش آموزان در سامانه سنجش نوبت گرفته شود و در صورتی که در فصل تابستان برایشان نوبت گیری شده بود برای لغو نوبت قبلی به آموزش اطلاع داده شود تا مدیران محترم بتوانند دوباره نوبت گیری کنند.

لازم به توضیح است که با فرصت داده شده پایگاه سنجش استان در سال جاری فقط به مدت دو روز (23 و 24 آذر ) در شهر تبریز فعال خواهد بود .(غیر قابل تمدید) لذا دانش آموزانی که نوبت گرفته اند باید طبق برنامه ی مشخص شده به مکان اعلامی مراجعه نمایند و برای دانش آموزان بازمانده از سنجش کارنامه صادر نخواهد شد. • مجید ملکی فرزانه
۱۶
آذر

با دریافت این نگارش خطای 25 سیستم توصیفی  هم بر طرف می گردد


برای دریافت نگارش روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید.

در صورت قطع بودن یک سرور از سرور دیگر استفاده کنید.

بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نمایید.

 یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره بگیرید.

 

 شکلک های محدثه نگارش 9.6 توصیفی شکلک های محدثه

 

 

        لینک1:دریافت نگارش از  سرور picofile

 

لینک2:دریافت نگارش از سرور پارس گیگ

 

راهنمای دریافت نگارش:

ابتدا فایل را دانلود کرده روی فایل حاصل کلیک راست نموده و با انتخاب گزینه Extract Here فایل را از حالت فشرده خارج کنید. سپس وارد برنامه TosifiHelper شده و در بخش بروز رسانی سیستم گزینه سوم را انتخاب و مسیر ذخیره سازی فایل نگارش را برای سیستم معرفی نمایید.

 

آخرین تغییرات موجود در نگارش 9.6

(95/09/13)

 • آخرین اصلاحات  سیستم
 • ثبت تعداد روز باقیمانده از اعتبار نگارش در پایین صفحه اصلی

 

 

 

 • مجید ملکی فرزانه
۱۴
آذر

با سلام  و ادب و احترام

همکاران عزیز و محترمی که موفق به ثبت تک کارت   خود نشده اند  می توانند با در دست داشتن مدارک  لازم  با مراجعه حضوری به حقیر در ساختمان شماره 2 - اتاق شماره 2 - پایگاه اطلاعات  عمومی و یا  به صورت غیر حضوری از ساعت 12 به بعد  تماس  داشته تا حقیر  نسبت به ثبت  تک کارت  اقدام نمایم . در ضمن تمامی  این امور  به صورت رایگان انجام  می پذیرد و از  همکاران  عزیز خواهشمندم  که جهت ثبت نام ساده ترین  امور سیستمی مبالغ زیادی به  کافی نت ها پرداخت نکنند .

 • مجید ملکی فرزانه