فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

آخرین نظرات
نویسندگان

۱۴ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۲۸
آذر

دانلود

 • مجید ملکی فرزانه
۲۸
آذر

دانلود

 • مجید ملکی فرزانه
۲۵
آذر

مایکروسافت، آفیس 2013 را بر مبنا و گرافیک ویندوز 8 ارائه داده است اگرچه بر روی ویندوز 7 هم قابل نصب است.

ویژگی های جدید آفیس 2013 را می توان موارد زیر دانست:

 • ظاهر گرافیکی بسیار زیبا
 • باز کردن و ویرایش کردن و ذخیره اسناد PDF 
 • امکان استفاده از امکانات کلود (کلود چیست؟)
 • امکان استفاده از امکانات و کدهای طراحی وب
 • اسلایدها، تم ها و انیمیشن های جدید در PowerPoint
 • و ...

در ادامه می توانید کتابی را که برای آموزش Word 2013 گذاشته ام دانلود کنید.

امروزه کمتر کسی هست که با نرم افزارهای اداری مثل Word آشنا نباشد. اما هستند کسانی که نحوه کار کردن با این نرم افزار را به خوبی بلد نیستند.

کتابی را که برای دانلود گذاشته ام نه فقط برای مبتدیان! بلکه برای کسانی که به این نرم افزار مسلط هستند نیز توصیه می کنم چون ویژگی های جدید این نرم افزار نیز در آن آمده است. این کتاب با شروع از مفاهیم ساده مطالب را به شیوه ای مناسب برای کسانی که می خواهند نرم افزار Word را یاد بگیرند بیان نموده است.

 لینک دانلود • مجید ملکی فرزانه
۲۵
آذر

بدون شک استفاده از کلیدهای میانبر یک اعتماد به نفس خاصی به انسان می دهد. امروزه مرورگرهای محبوب مثل گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر، اَپل سافاری و اُپرا در جنبه های مختلف فنی با هم رقابت می کنند. قانون نانوشته ای وجود دارد که در بعضی از قسمت ها آنها از یک روش استانداردی تبعیت می کنند و یکی از این قسمت ها انتخاب کلیدهای میانبر است. استفاده از این کلیدهای ترکیبی بسیار مفید و سودمند است مخصوصاً برای کسانی که از لپ تاپ برای وب گردی استفاده می کنند و کمتر از ماوس استفاده می کنند. هرچند لازم نیست همه میانبرها را یاد گرفت ولی یاد گرفتن میانبرهای کارهای پر تکرار سرعت کار را بسیار بالا می برد. در ادامه این میانبرها را می توانید ببینید.


 • مجید ملکی فرزانه
۲۵
آذر

دانش آموزانی که قصد  ارائه تحقیق و مطالب علمی خود را در قالب اسلاید دارند بهتر است که در ارائه خود موارد زیر را رعایت کنند:

1-کسی که قصد انجام ارائه با استفاده از پاورپوینت را دارد در ابتدا باید به  متن تحقیق خود به طور کامل مسلط باشد.   

2-محیط پاورپوینت برعکس محیط word جای توضیح زیاد و گزافه گویی نیست بلکه باید رئوس مطالب و تیترها در آن قرار داده شود. (دلیل اینکه در شماره 1 بر تسلط در تحقیق تأکید شد این است که فرد ارائه دهنده با مشاهده ی هریک از تیترها باید بتواند توضیحات جامع و کافی را ارائه دهد)  


 • مجید ملکی فرزانه
۲۲
آذر
 • مجید ملکی فرزانه
۱۸
آذر
 • مجید ملکی فرزانه
۱۸
آذر
 • مجید ملکی فرزانه
۱۸
آذر

 

نرم افزاری قدرتمند که به شما امکان دسترسی به رایانه تان را از هر مکان از طریق اینترنت فراهم  می کند .البته برای استفاده از این امکان، روی هر دو رایانه ی مبدا و مقصد باید نرم افزار TeamViewer نصب شده باشد. ضمناً امکان استفاده از این نرم افزار از طریق اینترنت ملی (اینترانت ) میسر نیست. 

با استفاده از این نرم افزار ضمن دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه می توانید فایل ها را جا بجا کنید ، چت کنید ، به تعمیر و عیب یابی رایانه ی مبدا بپردازید ، ارتباط تصویری برقرار نمایید یا چیزی را در رایانه  به نمایش بگذارید.

از برنامه TeamViewer می توانید برای برطرف کردن مشکلات دوستان و آشنایان خود با رایانه شان از راه دور وهمچنین انتقال فایل بین دو رایانه بهره بگیرید یا اینکه بدون نمایش دسکتاپ خود به دیگران و مشاهده دسکتاپشان فقط به نقل و انتقال فایل بپردازید.

ارتباطی که از این طریق بین دو رایانه ایجاد می شود کاملا رمز نگاری شده و ایمن می باشد.

استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و آسان است. کافی است نرم افزار را روی هر دو سیستم مبدا و مقصد فعال نمایید. در این صورت نرم افزار ، دو کادر با نام های ID و Password  نمایش خواهد داد. در این صورت برای ایجاد امکان اتصال دو رایانه به هم باید کاربر رایانه مبدا ID و Password را به کاربر رایانه مقصد اعلام نماید.

کاربر رایانه مقصد پس از دریافت ID و Password از طرف مقابل ، تیک Remote Control   را فعال نموده وID   را در قسمت Partner ID  وارد کرده سپس روی Connect To Partner کلیک نموده تا صفحه ی دیگری باز شود که از کاربر رایانه مقصد Password می خواهد. پسورد دریافت شده را وارد نموده و گزینه Log On انتخاب می شود.

به همین راحتی دو رایانه به هم متصل شده و کاربر رایانه مقصد صفحه دسکتاپ طرف مقابل را ملاحظه خواهد نمود. 

 

  نسخه TeamViewer.Corporate.10.0.47484 این نرم افزار را برای دانلود در لینک زیر قرار داده ایم.

 برای دانلود این نرم افزار روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید.

 

دانلود نسخه نصبی از سرور عکس سرور                                  

دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) از سرور عکس سرور 

 

دانلود نسخه نصبی از سرور PICO FILE​

 دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) از سرور PICO FILE 

 

 با تشکر فراوان از جناب آقای لرستانی  کارشناس سنجش شهرستان فارسان
 • مجید ملکی فرزانه
۱۵
آذر

دانلود بارم بندی دوره اول دبیرستان 

دانلود بارم بندی دوره دوم دبیرستان  • مجید ملکی فرزانه