فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

فن آوران اجرایی مدارس

این وبلاگ شخصی و با همکاری دوستان ، کارشناسان محترم سنجش و ارزشابی تحصیلی و مدیران . معاونان اجرایی محترم جهت تسهیل در اطلاع رسانی ایجاد گردیده است

آخرین نظرات
 • ۲۲ آذر ۹۷، ۱۷:۱۳ - امیر محمد قلی زاده ریمله
  Jjxtx
نویسندگان

۱۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

۳۰
فروردين

برای دریافت نگارش روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید.

در صورت قطع بودن یک سرور از سرور دیگر استفاده کنید.

 

بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نمایید.

 یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره بگیرید.

 

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها

 

 

لینک1: سرور رادین آپلود

 

لینک2: سرور عکس سرور

 

لینک3: سرور مگا فایل

 

 

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها

 

موارد اصلاحیه در نگارش7.2.0.0

  1394  /  01 /  24

در این نگارش اصلاحاتی بصورت زیر در سیستم صورت گرفته است :

الف –  امکان شروع سال تحصیلی 94 – 93 برای ثبت نام در مدارس متفرقه ایجاد شد .

ب –  برای آن دسته از دانش آموزان استثنایی که در مدارس راهنمایی عادی تحصیل میکنند اگر در مشخصات فردی نوع معلولیت آن ها بدرستی انتخاب شود موضوع سن دانش آموز در تایید مشخصات فردی در نظر گرفته نخواهد شد

ج –  در چاپ برخی از لیست های کلاسی نام پدر دانش آموزان درج نمی شد که اصلاح گردید

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها

آخرین تغییرات نگارش را از یکی از لینکهای زیر دانلود کنید.

(پوشه حاصل را از حالت فشرده خارج نموده و سپس فایل داخل پوشه را در مسیر نصب برنامه کپی کنید.) 

 

لینک1: ( سرور رادین آپلود)

 

لینک2: (سرور عکس سرور)

 

لینک3: ( سرور مگا فایل )

 

پریسا دنیای شکلک ها http://sheklakveblag.blogfa.com/

راهنمای دریافت نگارش:

ابتدا فایل را دانلود کرده روی فایل حاصل کلیک راست نموده و با انتخاب گزینه Extract Here فایل را از حالت فشرده خارج کنید. سپس وارد برنامه RahnamaeeHelper شده و در بخش بروز رسانی سیستم گزینه چهارم ( دریافت و نصب فایل ... ) را انتخاب و مسیر ذخیره سازی فایل نگارش را برای سیستم معرفی نمایید. • مجید ملکی فرزانه
۲۵
فروردين

دانلود نرم افزار های آموزشی  پایه ششم 


 • مجید ملکی فرزانه
۲۵
فروردين

این برنامه ها به مرور زمان افزایش می‌یابد یا ورژن جدید آن ها قرار داده خواهد شد ... شما می‌توانید در این پست یا در قسمت سمت چپ وبلاگ، بخش مطالب قابل دانلود به این برنامه ها دسترسی داشته باشید ..

برای دانلود از برنامه  Internet Download Manager استفاده کنید...

 

  

  

   

  

  

  

  

 

 

برای دانلود نرم افزار کاربردی مورد نظر روی تصویر آن کلیک کنید ..

 • مجید ملکی فرزانه
۲۵
فروردين

چوپان دروغگو از کتاب خارج شد و به پارک رفت!!! چوپان دروغگو در پارک

شهرداری تهران در مکان های مختلف نماد ها و مجسمه ها و طرح های مختلفی برای زیباسازی و بهبود فضای شهر و مبلمان شهری برپا می کنند. این اقدام روشی عادی و عمومی است و در همه کشورها معمول است. در این موارد معمولان مسایل فرهنگی رایج در هر کشوری مورد توجه است و چوپان دروغگو هم یکی از شخصیت هایی است که هم کسانی که دوره ابتدایی را گذرانده باشند با آن و داستانش آشنا هستند.
این روزها در پارک حاشیه خیابان اشرفی اصفهانی نبش مرزداران نمادی برپاشده و چوپانی را نشان می دهد که فریاد می زند و گوسفندانش هم تعجب کرده اند و از دور دست مردمان ساده و مهربانی که به کمک او می آیند را می توان دید.....
 
 • مجید ملکی فرزانه
۲۵
فروردين

اداره کل آموزش و پرورش استان

با سلام و احترام

پیرو بخشنامه ۷۱۰/۱۵مورخ ۹۳/۸/۴ در خصوص کارت پایان خدمت متعهدین خدمت ، مقتضی است موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد :

 

1 – تا اعلام تعرفه های سال ۹۴ ، از ارسال فرم های جدید خودداری شود .

 

2 – لیست های متعهدین خدمت گروه ۱  استان که مدارک آن ها قبلا ارسال گردیده و اتمام تعهد ایشان مورد تایید آن اداره کل است ، تجمیع گردیده ودر قالب فرمت excel تا تاریخ ۹۴/۱/۲۵به آدرس پست الکترونیکی  EST@MEDU.IR  مجددا ارسال گردد .

3 – لیست کامل مشمولین گروه ۳  (آموزش ندیده ) که به موجب تذکر ۱ بخشنامه ۷۱۰/۱۵در تابستان سال جاری بایستی  در دوره آموزش نظامی شرکت نمایند ، جهت اقدامات لازم به آدرس پست الکترونیکی فوق ارسال شود . ( مهلت ارسال حداکثر ۹۴/۱/۳۰می‌باشد  )

منبع :  http://edari.medu.ir/

 • مجید ملکی فرزانه
۲۵
فروردين

خبرگزاری پانا: رئیس مرکز سنجش آموزش وپرورش گفت: براساس طرحی که در شورای عالی آموزش و پرورش درحال تصویب است ارزشیابی دانش آموزان پایه های چهارم تا ششم به صورت تلفیقی (با نمره) انجام خواهد شد.

۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ فروردین ساعت 09:47 

خبرگزاری پانا+

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، عبدالرسول عمادی اظهار داشت: براساس این طرح کارنامه تحصیلی در سه سال اول دوره ابتدایی به صورت توصیفی (بدون نمره) و سه سال دوم به صورت تلفیقی (توصیفی + نمره) و ارزشیابی دانش آموزان در دوره های دبیرستان تنها به صورت نمره خواهد بود.

وی از تدوین آئین نامه اجرایی ارزشیابی دوره های تحصیلی دانش آموزان نیز خبر داد وگفت: براساس سند تحول آموزش و پرورش ارزشیابی دانش آموزان از دو حالت کمی و کیفی به سه حالت فرآیندمحور (توصیفی بدون نمره)، نتیجه محور (نمره) و تلفیقی (نمره و توصیفی) تغییر خواهد کرد.

رئیس، مرکز سنجش آموزش وپرورش دلیل این تغییرات را رفع مشکلاتی که دانش آموزان در تغییر یکباره ارزشیابی دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه داشتند عنوان کرد.

وی در پاسخ به این سوال که اجرای طرح ارزشیابی توصیفی حذف نمره بود و چرا نمره دوباره به کارنامه بر می‌گردد گفت: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از حذف نمره بحثی نشده است و این کار براساس اجرای نظام جدید آموزش و پرورش و سند تحول انجام خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش به کارنامه تحصیلی دانش آموزان نیز اشاره کرد وگفت: امسال کارنامه دانش آموزان دوره ابتدایی با تغییرات کلی و کارنامه دانش آموزان دوره اول متوسطه بدون تغییر خواهد بود.

[ دوشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۴ ] 
 • مجید ملکی فرزانه
۲۴
فروردين

یکی از دفاتر مورد نیاز آموزشگاه که هم برای ثبت اطلاعات دانش آموزان نیاز است و هم در موقع لزوم جوابگوی انتقادات اولیاست ، دفتر ثبت تخلفات و غیبتهای دانش آموز است. 

فرمی برای ثبت این اطلاعات در ذیل می آید که می توانید تکثیر نمایید و سیمی نمایید. در ضمن یادمان باشد مدرسه محیطی است آموزشی و فرهنگی و نه پادگانی . پیشنهاد می گردد تشویق ها را بیشتر مورد نظر داشته باشیم تا تهدیدها و تنبیه ها . 

 • مجید ملکی فرزانه
۱۷
فروردين

آخرین تغییرات موجود در نگارش 8.2(94/01/15) ,دانلود نگارش جدید برنامه توصیفی ابتدایی لینک ۱


 • مجید ملکی فرزانه
۱۱
فروردين

 1394/01/10

 • دریافت دفترچه راهنمای آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خرداد ماه سال 1394- به تفکیک سازمان ها

 

فهرست دفترچه و مقدمه
فهرست شغل محلهای اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان خراسان شمالی
فهرست شغل محلهای دیوان عدالت اداری
فهرست شغل محلهای سازمان امور مالیاتی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان پزشکی قانونی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان ثبت احوال کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان دامپزشکی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان سنجش آموزش کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان علمی و تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری
فهرست شغل محلهای سازمان ملی بهره وری ایران
فهرست شغل محلهای سازمان هواپیمایی کشوری
فهرست شغل محلهای مرکز اورژانس تهران
فهرست شغل محلهای وزارت امور اقتصادی و دارایی
دستورالعمل نحوه تکمیل تقاضانامه آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاههای اجرایی کشور در سال 1394
شغل محل ها و شرایط اختصاصی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور
دستورالعمل نحوه تکمیل تقاضانامه آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاههای اجرایی کشور
(سازمان آموزش فنی و حرفه ای) در سال 1394
 • مجید ملکی فرزانه
۱۱
فروردين
معاون توسعه آموزش و پرورش استان اصفهان:
بیمه تکمیلی فرهنگیان در چهار بسته پیش‌بینی شد

به گفته وی، در بسته اول خدمات با شرایط فعلی تعریف شده، در بسته نوع دوم خدمات کامل با نرخ مصوب بیمارستانی، نوع سوم، تلفیق خدمات بیمارستانی و پاراکلینیکی بوده و نوع چهارم نیز با خدماتی کمتر از شرایط فعلی است.

خبرگزاری فارس: بیمه تکمیلی فرهنگیان در چهار بسته پیش‌بینی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، محمد میرپور ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز اسکان فرهنگیان این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیمه تکمیلی فرهنگیان در قالب چهار بسته مختلف پیش‌بینی شده که به نظرسنجی معلمان گذاشته می‌شود.

وی افزود: با هدف رفع دغدغه فرهنگیان و حفظ مقام والای معلم، در سال جاری با توجه به پوشش‌های بیمه‌ای خاص، چهار بسته بیمه تکمیلی با شرایط و خدمات ویژه برای فرهنگیان در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، پس از کسب نظر همکاران در فروردین از سراسر کشور و بسته به نیاز معلمان، یکی از روش‌ها به صورت ملی یا استانی انتخاب و استفاده می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: قرارداد با بیمه‌گذار فعلی تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد و با توجه به امکانات و ظرفیت‌های موجود در استان اصفهان امیدواریم قبل از پایان این زمان بیمه‌گذار جدید برای بیمه طلایی فرهنگیان مشخص شود.

به گفته وی، در بسته اول خدمات با شرایط فعلی تعریف شده، در بسته نوع دوم خدمات کامل با نرخ مصوب بیمارستانی، نوع سوم، تلفیق خدمات بیمارستانی و پاراکلینیکی بوده و نوع چهارم نیز با خدماتی کمتر از شرایط فعلی است.

میرپور خاطرنشان کرد: براساس تفاهم‌نامه‌ای که در 45 بند با بانک سرمایه امضا شد، خدمات ویژه‌ای برای فرهنگیان منظور شده است.

وی یادآور شد: در یکی از مفاد این توافق‌نامه، کلیه حساب‌های آموزش و پرورش به بانک سرمایه منتقل می‌شود، اما حقوق و دستمزد مشمول این بند نمی‌شود.

 • مجید ملکی فرزانه